Личен блог на Борислав Арапчев

 



Как да махнем винетка за 1 минута?

2013-01-16 03:22:25 / 2013-01-16 03:26:09
Начало / Живот


Край на мъките ни.

Тайната е разгадана :-) 

 

Взимате буркан, кофичка или друг съд с топла вода и добавен миещ препарат вътре, също и гъбичка. 

Напоявате гъбичката с разтвора, изцеждате я леко и започвате да мокрите винетката обилно. Поне 30 секунди.  

След това отлепяте крайчето на винетката с макетно ножче или дървена клечица (ако пазите стъклото да не се издраска). Почти цялата винетка пада, а остатъците просто забърсвате с гъбичката. 

Всичко е чисто. 30 секунди са това. 

 

Готово!





Разгледано: 2802 пъти.



Още от категория:
Живот


• Вие се провалихте
• Как гнусно действат факт-чекърите
• Цената на технологиите
• Това не е подвиг. Това е велик дълг.
• Грехът на еколозите
• Дигитализация - напред или ….назад?!?
• Източният и западният свят
• Спряли били Замунда
• Внимавайте с думите
• Бай МаЗол се изказал за иранските жени