Личен блог на Борислав Арапчев

 



Заложникът

2013-12-01 04:41:00 / 2024-01-04 03:23:26
Начало / Живот


Да, Орешарски е заложник.

Снощи докато гледах оптимистичните новини от срещата на Боровец, той в средата, от двете му страни – Станишев и Местан, и ми стана и тъжно и жалко за него.

Станишев и Местан – едни нахъсени, ведри, ехидно и самодоволно усмихнати, а по средата /все едно - за да не се откаже и да не избяга, пазен от тях/ един начумерен Орешарски, говорещ ведри неща с тъжен вид – има планове, има стратегия, ще работим и т.н.


Но когато си станал марионетка – само  и само, за да докопаш власт, няма как – не си ти, когато си кукловоден!

 

А колкото до обещанията – да, отново в стила на БКП – ведро, бодро, но само кухи приказки, думи, думи, думи .... А дела? Е, дела, хайде сега пък и ти.....

 

Ами нека поне едно смислено дело да свършат – да подадат оставка, предлагам.

 

 

 

 

 

 





Разгледано: 1498 пъти.



Още от категория:
Живот


• Вие се провалихте
• Как гнусно действат факт-чекърите
• Цената на технологиите
• Това не е подвиг. Това е велик дълг.
• Грехът на еколозите
• Дигитализация - напред или ….назад?!?
• Източният и западният свят
• Спряли били Замунда
• Внимавайте с думите
• Бай МаЗол се изказал за иранските жени