Личен блог на Борислав Арапчев

 



Животът е училище

2023-05-23 04:26:45 / 2023-05-23 04:26:45
Начало / Живот


Животът е училище- натиснете за голяма снимка
Животът е училище

В неделя говорих на награждаването на Serp Acad 2023. Не знам какви глупости казах, другите ще оценят моите думи. :)

Но за секунди видях погледа на Никола Минков към мен. И в тях видях топло чувство, уважение и приятелство.

За секунди си припомних историята на нашите отношения. Как Никола от мой клиент стана приятел, после колега, и накрая - партньор.

Всеки човек е устремен към развитие, усъвършенстване. Всеки има своя лична еволюция, свой собствен прогрес /или понякога - регрес/.

Радвам се, че Никола показа завидни качества на бизнес мислене и процеси, организация, лидерски качества. Такава е същността му и той се развива. И същевременно запази човечността си, чувствителността към хората и не се възгордя.

Хубавото е, че аз не се сравнявам с него, нито той с мен.

Всеки трябва да се сравнява само със себе си в миналото и да става своя по-добра версия.

Животът е училище. И понякога учители и ученици сменят местата си…. :)



Разгледано: 331 пъти.



Още от категория:
Живот


• Вие се провалихте
• Как гнусно действат факт-чекърите
• Цената на технологиите
• Това не е подвиг. Това е велик дълг.
• Грехът на еколозите
• Дигитализация - напред или ….назад?!?
• Източният и западният свят
• Спряли били Замунда
• Внимавайте с думите
• Бай МаЗол се изказал за иранските жени