Медиите представят това като голям героизъм: Бодакова избра да остане в България, Еди коя си се върна, и т.н. …
Ами това ти е Родина. Най-нормално е да останеш в нея, да и помагаш, да я развиваш…
Това не е подвиг. Това е велик дълг.
Ако сте обърнали внимание, почти всички наши възрожденци и патриоти са ходили в чужбина - Австрия, Франция, Русия, Америка и т.н.
И после естествено се връщат . За да могат с идеите и технологиите да развият България, да й помогнат и да я издигнат…. Защото я обичат и милеят за нея.
А вий… вий сте умно-красиви идиоти….