Личен блог на Борислав Арапчев

 



Това не е подвиг. Това е велик дълг.

2026-04-16 06:18:35 / 2026-04-16 06:18:35
Начало / Живот


Медиите представят това като голям героизъм: Бодакова избра да остане в България, Еди коя си се върна, и т.н. … Ами това ти е Родина. Най-нормално е да останеш в нея, да и помагаш, да я развиваш… Това не е подвиг. Това е велик дълг. Ако сте обърнали внимание, почти всички наши възрожденци и патриоти са ходили в чужбина - Австрия, Франция, Русия, Америка и т.н. И после естествено се връщат . За да могат с идеите и технологиите да развият България, да й помогнат и да я издигнат…. Защото я обичат и милеят за нея. А вий… вий сте умно-красиви идиоти….



Разгледано: 41 пъти.



Още от категория:
Живот


• Вие се провалихте
• Как гнусно действат факт-чекърите
• Цената на технологиите
• Това не е подвиг. Това е велик дълг.
• Грехът на еколозите
• Дигитализация - напред или ….назад?!?
• Източният и западният свят
• Спряли били Замунда
• Внимавайте с думите
• Бай МаЗол се изказал за иранските жени