Имаме вандалски акт - израелски войник е разрушил статуя на Исус Христос.
И след публикуването на снимката във ФБ навсякъде излиза инфо, че информацията е частично невярна и съответно публикацията е доста заглушена и скрита - с обяснение, че това не било направено в този град, а в онзи град и не е сега през март, а е било през декември.