Личен блог на Борислав Арапчев

 



Люлката

2013-03-12 04:28:48 / 2013-03-12 04:36:41
Начало / Живот


Днес сутринта гледах през прозореца едно дете на люлката пред нас.

То се люлееше в захлас и нищо друго нямаше значение. Беше изцяло потопено в преживяването, всяка секунда беше щастие и наслаждение, хармония и медитация. Беше изцяло потънало в процеса, беше себе си.

Толкова е страхотно едно дете да преживее детството си, да премине през много такива моменти.

И после да стане хармоничен и щастлив човек.

Макар че … някои деца никога не порастват :-) .

 

 





Разгледано: 1586 пъти.



Още от категория:
Живот


• Вие се провалихте
• Как гнусно действат факт-чекърите
• Цената на технологиите
• Това не е подвиг. Това е велик дълг.
• Грехът на еколозите
• Дигитализация - напред или ….назад?!?
• Източният и западният свят
• Спряли били Замунда
• Внимавайте с думите
• Бай МаЗол се изказал за иранските жени