Меню
Лично
Живот
SEO
Web
Хумор
Красиво
Бизнес
Изкуство
Бог
Вкусно
Ти като българин е задължително да си русофил!
2026-04-21 07:07:41
/
2026-04-21 07:07:41
Начало
/
Лично
Отиди на връх Шипка. Отиди долу в село Шипка, да видиш костницата в подземието. Отиди до църквата в Батак, виж черепите, виж ямата, отиди и в Стара Загора. Отиди в Перущица.…. Отиди в Плевен.
И ако след това не си русофил, то …… нямам дума за теб.
Ти като българин е задължително да си русофил!
И руснаци и украинци са ни братя.
Разгледано:
49
пъти.
Още от категория:
Лично
• Любов към България
• Ти като българин е задължително да си русофил!
• 50 стотинки
• Какви ИИ финансови системи, какви велики космически дела ?!?!
• Поклон и признателност за Русия
• Имам личен приятел, бивш наркоман
• Баничките на татко
• Не ям банани
• Пазачите пенсионери
• Близо до нас живее клошар