Личен блог на Борислав Арапчев

 



Ти като българин е задължително да си русофил!

2026-04-21 07:07:41 / 2026-04-21 07:07:41
Начало / Лично


Отиди на връх Шипка. Отиди долу в село Шипка, да видиш костницата в подземието. Отиди до църквата в Батак, виж черепите, виж ямата, отиди и в Стара Загора. Отиди в Перущица.…. Отиди в Плевен.

И ако след това не си русофил, то …… нямам дума за теб.

Ти като българин е задължително да си русофил!

И руснаци и украинци са ни братя.



Разгледано: 49 пъти.



Още от категория:
Лично


• Любов към България
• Ти като българин е задължително да си русофил!
• 50 стотинки
• Какви ИИ финансови системи, какви велики космически дела ?!?!
• Поклон и признателност за Русия
• Имам личен приятел, бивш наркоман
• Баничките на татко
• Не ям банани
• Пазачите пенсионери
• Близо до нас живее клошар